Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Održana 6. Fišijada u Ivankovu

U nedjelju, 30. lipnja, u sklopu programa „Ljeto u Općini Ivankovo“ održana je 6. Fišijada na kojoj su sudjelovale 23 ekipe iz naše općine i okolnih mjesta.

Fiš je ocjenjivalo stručno povjerenstvo iz Udruge kuhara Vukovarsko-srijemske županije, a 1. mjesto osvojila je ekipa iz Male Kopanice – Mato Radičević i Ivo Jurić, 2. mjesto osvojila je ekipa iz Osijeka – Denis Šoštarić i Miroslav Korpak, a 3. mjesto zauzela je ekipa iz Ivankova – Ivica Vranjić i Željko Bartolin.
Najboljim ekipama dodijeljeni su pehari i prigodne nagrade.
U posjet Općini Ivankovo došli su i Župan Velike Polane (Slovenija), gospodin Damijan Jaklin sa svojim suradnicima koji su na svom izložbenom štandu predstavili svoje proizvode i dijelili vino i gastronomske delicije posjetiteljima.
Također, mještani i gosti imali su priliku uživati u besplatnom fišu koji su pripremali članovi naših udruga ribića s područja Općine Ivankovo – ŠRU „Klenić“ Ivankovo, ŠRD „Strušac“ Retkovci i ŠRU „Biđ“ Prkovci kojima ovim putem zahvaljujemo na trudu i angažmanu!
Večer je upotpunio i prekrasan koncert klape KAMPANEL.
Zahvaljujemo svim gostima i mještanima na dolasku i čestitamo svim sudionicima natjecanja!
Skip to content