Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Obrazac za prijedloge naziva parkova na području Općine Ivankovo

Općina Ivankovo sustavno provodi aktivnosti i projekte s ciljem izgradnje i uređenja parkova na području sva tri naselja o čemu redovno izvještava javnost. U skladu s time, Općina Ivankovo započela je sa postupkom imenovanja parkova u Ivankovu, Retkovcima i Prkovcima u što želi uključiti i vas, dragi mještani.

Tako smo putem ove službene web stranice Općine Ivankovo kreirali obrazac putem kojeg možete dostaviti svoje prijedloge naziva parkova. U obrascu nije potrebno navoditi prijedloge za sve parkove već samo za one za koje kao mještani imate ideju, odnosno prijedlog.

Unaprijed zahvaljujemo na vašim prijedlozima i suradnji! 😊    Parkovi naselja Ivankovo


    Parkovi naselja Retkovci    Parkovi naselja Prkovci


    [recaptcha]

    Skip to content