Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Obavijest: VSŽ objavila Javni poziv za podnošenje prijava za dodjelu financijskih sredstava za pomoć obiteljima s četvero i više djece do 18 godina na području VSŽ za 2023. godinu

Vukovarsko-srijemska županija objavila je Javni poziv za podnošenje prijava za dodjelu financijskih sredstava za pomoć obiteljima s četvero i više djece do 18 godina na području Vukovarsko srijemske županije za 2023. godinu.

Financijska sredstva koja se dodjeljuju putem ovog Javnog poziva odnose se na financijsku pomoć za obitelji s četvero i više djece do 18 godina na području Vukovarsko-srijemske županije za 2023. godinu za podizanje životnog standarda i materijalnih uvjeta djece do 18 godina.

Ukupna planirana vrijednost Javnog poziva za 2023. godinu je 345.079,30 eura, a Vukovarsko-srijemska županija će isplaćivati 133,00 eura mjesečno prijaviteljima koji ispune uvjete Javnog poziva.

Pravo na pomoć obiteljima s četvero i više djece dodjeljivat će se od 01. ožujka 2023. godine do 31. prosinca 2023. godine odnosno do utroška financijskih sredstava.

Javni poziv je otvoren od  21. veljače 2023. godine do 08. prosinca 2023. godine, odnosno do utroška financijskih sredstava.

Sve ostale informacije o uvjetima i načinu prijave kao i potrebne obrasce možete pronaći na poveznici: https://www.vusz.hr/javni-pozivi-i-objave-vs-zupanije/javni-poziv-za-podnosenje-prijava-za-dodjelu-financijskih-sredstava-za-pomoc-obiteljima-s-

Skip to content