Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Obavijest Ministarstva poljoprivrede poljoprivrednicima Općine Ivankovo

Predavanje za EKO Sheme i proizvodno vezana plaćanja (biljna proizvodnja) u mjestu Ivankovo za poljoprivrednike Općine Ivankovo će se održati 29.11.2023. od 8 do 14 sati u prostoru Doma branitelja u Ivankovu, Bošnjaci 10.

Poljoprivrednici su na svoje mailove dobili obavijest od APPRRR o ovim obavezama koje su prijavili prilikom popunjavanja zahtjeva za poticaj u 2023.godini.
Zato ih ovim putem podsjećamo da se ili sami prijave na stranici www.savjetodavna.hr – tečajevi za poljoprivrednike ili prijave u Upravu za stručnu podršku -Ministarstvo poljoprivrede – Ured Vinkovci na mob.091/4882-920. Planirana grupa je 40 polaznika.

 

Ministarstvo poljoprivrede
Uprava za stručnu podršku

Skip to content