Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Obavijest: Održavanje radionice “”Natječaj za zakup poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu RH na području općine Ivankovo”

 U postupku raspolaganja poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu RH na području općine Ivankovo, prema odredbama Zakona o poljoprivrednom zemljištu, Općina Ivankovo organizira RADIONICU pod nazivom “Natječaj za zakup poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu RH na području općine Ivankovo” koja će se održati 24. studenog 2019. (nedjelja) s početkom u 10:30 sati u Domu hrvatskih branitelja u Ivankovu, Bošnjaci 10 (kat sportske dvorane Ivankovo).

 

PROGRAM:

  • Prezentacija odredbi Zakona o poljoprivrednom zemljištu
  • Odluka o raspisivanju Javnog natječaja za zakup poljoprivrednog zemljišta
  • Ponuda i obrasci

 

Radujemo se vašem odazivu!

Skip to content