Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Obavijest o aviotretiranju komaraca

Obavještavamo mještane da će djelatnici Veterinarske stanice d.o.o. Vinkovci u SUBOTU, 6. srpnja 2024. u jutarnjem terminu od 5:30 – 8:00 sati obaviti aviotretiranje komaraca na području Općine Ivankovo, naselja Ivankovo, Retkovci i Prkovci.
Koristit će se insekticidi odobreni od Ministarstva zdravstva RH i preporuke Svjetske zdravstvene organizacije za primjenu u naseljenim mjestima koji su bez štetnih učinaka na zdravlje ljudi i toplokrvnih životinja.
Ipak molimo mještane koji imaju problema sa zdravljem i malu djecu da u vrijeme akcije ne izlaze iz kuća i da zatvore prozore.
Ukoliko vremenske neprilike ne dozvole tretiranje akcija će se obaviti slijedećeg dana, kada to bude moguće.
Za vrijeme aviotretiranja molimo pčelare da zatvore svoje košnice.
Skip to content