Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Obavijest Ministarstva poljoprivrede poljoprivrednicima Općine Ivankovo

Za poljoprivrednike Općine Ivankovo će se održati predavanje Eko sheme i proizvodno vezana plaćanja (biljna proizvodnja) za one proizvođače koju su to prijavili u svojim zahtjevima za poticaj za 2023. i obavezni su odslušati ovu edukaciju. Predavanje će biti 30.10.2023.godine (ponedjeljak)  u terminu 8 do 14 sati u Domu branitelja, Ulica Bošnjaci 10,Ivankovo.

Na ovaj tečaj se možete sami prijaviti na stranici Ministarstva poljoprivede -Uprava za stručnu podršku – www.savjetodavna.hr  ili se javiti na telefon u Ured Vinkovci 091/4882-920 . Broj slušača je ograničen i na predavanju mogu prisustvovati samo prijavljeni poljoprivrednici. Ova predavanja će se održavati i dalje do nove godine pa će se ostali moći prijaviti u narednim terminima.

 

 

Ministarstvo poljoprivrede

Uprava za stručnu podršku

Skip to content