Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Nastavak suradnje sa Hrvatima iz Vojvodine

U okviru Programa prekogranične suradnje između Republike Hrvatske i Republike Srbije, nakon objave Javnog poziva za dostavu projektnih prijedloga i Odluke o odabiru projekata od strane Ministarstva regionalnog razvoja i fondova EU, potpisan je Ugovor o financiranju projekta pod nazivom „Očuvanje kulturne baštine kao nositelja vrijednosti memorije“.

Ugovor su potpisali ministar Ministarstva regionalnog razvoja i fondova Europske unije, predsjednik Hrvatskog kulturnog centra „Bunjevačko kolo“ Subotica i načelnik Općine Ivankovo.
Ukupna vrijednost potpisanog ugovora je 44.867,70 EUR od kojih Općini Ivankovo pripada 17.975,70 EUR dok Hrvatskom kulturnom centru „Bunjevačko kolo“ Subotica pripada 26.892,00 EUR.
Općina Ivankovo će navedenim sredstvima financirati projekt smotre dječjeg folklornog stvaralaštva „U srcu mi zavičaj“ koji će se održati 26.05.2024. godine te dijelom i opremanje dvorane „U srcu mi zavičaj“ dok će Hrvatski kulturni centar „Bunjevačko kolo“ Subotica financirati opremanje kulturnog centra u Subotici uz provedbu niza manifestacija.

 

Skip to content