Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Nastavak prekogranične suradnje sa Hrvatima iz Srbije

U okviru Programa prekogranične suradnje između Republike Hrvatske i Republike Srbije kroz projekt pod nazivom „Očuvanje kulturne baštine kao nositelja vrijednosti memorije“ načelnik Općine Ivankovo je sa suradnicima nazočio na 17. Festivalu dječjeg stvaralaštva „Dužijanca malenih“ koje se održala na salašu Đurđin (Subotica).

Općinu Ivankovo na manifestaciji su predstavili članovi dječje skupine KUD-a „Ivan Goran Kovačić“ iz Ivankova koji su sudjelovali u zabavno-edukativnim igrama.
U nedjelju, 16. lipnja 2024. godine članovi dječje skupine sudjelovali su i na svetoj misi zahvalnici spremljeni u narodne nošnje koja je održana u katedrali sv. Terezije Avilske u Subotici.
Skip to content