Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Maturalni koncert violinistice Laure Vujčić

U utorak, 18. lipnja, u Domu kulture Ivankovo naša mještanka Laura Vujčić na završetku svog srednjoškolskog glazbenog obrazovanja održala je maturalni koncert na violini uz klavirsku pratnju za sve mještane i goste.

Program koncerta upotpunili su i članovi KUD-a “I. G. Kovačić” Ivankovo i to u nekoliko točaka: Pročitana je pjesma pučke pjesnikinje Eve Matić “Djevojčica i violina” koju je posvetila Lauri. Vesna Šinjori kazivala je svoju pjesmu Sjećanje na baku, a kazivala je i pjesmu “Sećaš li se mila moja” autorice Ksenije Petričić.
Lea Petričić i Ivan Salopek predstavili su se kao vesela kuvarica i čajo, a Ivan Salopek i sa monologom s kojim je nastupio na državnom natjecanju Lidrano. Pripremila ga je i uvježbala učiteljica Andrijana Dinka Raguž. Zanimljivosti o violini pročitala je Tihana Cindrić.
Zahvaljujemo svima koji su svojim dolaskom podržali Laurin talent, a njoj želimo puno sreće i uspjeha u nastavku školovanja!
Skip to content