Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

LAG Bosutski niz – Poziv na radionice u sklopu projekta: „Moderna poljoprivreda za Pametna sela LAG-a“

Obavijest LAG-a Bosutski niz:

Ministarstvo poljoprivrede je u sklopu Javnog poziva za financiranje aktivnosti udruga koje promiču poljoprivredu i vrijednost ruralnog prostora Republike Hrvatske za 2023. godinu, odobrilo LAG-u Bosutski niz projekt pod nazivom „Moderna poljoprivreda za Pametna sela LAG-a“ u iznosu od 4.875,92  EUR.

Predviđeno vrijeme trajanje projekta je do 16. ožujka 2023. godine.

Planirano je održati 4 radionice na području LAG-a Bosutski niz na kojima će sudionici dobiti uvid u svima dostupnu modernu tehnologiju koju mogu jednostavno povezati i s ekološkom proizvodnjom i to temeljeno primjerima iz prakse.

Informacije o radionicama:

Skip to content