Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

DOPUNA OBAVIJESTI O POMOĆI ZA UMIROVLJENIKE POVODOM BOŽIĆA 2022.

Poštovani mještani,
nastavno na objavu o novčanoj pomoći za umirovljenike kojom je na temelju članaka 31. i 32. Odluke o socijalnoj skrbi Općine Ivankovo određeno odobrenje novčane pomoći za umirovljenike starije od 55 godina obavještavamo vas da je načelnik Općine Ivankovo dana 17. studenog 2022. na temelju članka 48. Odluke o socijalnoj skrbi na području Općine Ivankovo donio Odluku o novčanoj pomoći za umirovljenike povodom Božića 2022. kojom se podnošenje zahtjeva za novčanu pomoć u obliku vrijednosnog bona odobrava i:
➡️ korisnicima nacionalne naknade,
➡️ umirovljenicima mlađim od 55 godina.
Svi ostali uvjeti, mjerila i načini podnošenja zahtjeva iz prethodne objave ostaju isti.
Skip to content